Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Youtube Üniversite Bilgi Kanalı

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
155
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
32
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: AkademikLink

Site Adresi :

Site İçeriği & Amacı :

Üniversite bilgi kanalları, kişisel gelişim alanında bireylerin çalışma isteklerini, motivasyonlarını ve yaşamlarında daha iyi bir statüye gelmeleri için yardımcı olmaktadır. Youtube kanalları, sizlere hayatınızdaki sorunlarla baş etmenin ve bu sorunları gidermenin yolları konusunda destek olmaktadır. Üniversite bilgi kanallarında eğitim ve bilgilendirme yapan kişiler bu anlamda uzmanlaşmıştırlar. Kişisel gelişim, bireylerin farklı konularda kendilerini yenilemesi ve proaktif düşünmesine de yardımcı olur. Aynı zamanda, yaşamlarında umutsuzluğa kapılmış ve olumsuz düşünmeyi kendine amaç edinmiş kişilerin de bakış açısını değiştirmektedir. Böylece geleceğe daha sağlam adımlar atarak, hayatınızı yeniden tasarlayabilirsiniz. Kişisel gelişim kanalları sayesinde, düzenli ve daha dingin bir hayata geçiş yaparsınız.

Bilim ve farklı konularda da ilerlemek için kişisel gelişim programlarını takip etmelisiniz. Çünkü bu gelişim programları, yalnızca karakterinizi değil, yoğunlaşmayı düşündüğünüz farklı alanlarda da gelişiminize yardımcı olur. Bu gelişim sürecini tam anlamıyla tamamlamak istiyorsanız, youtube de yer alan videoları takip edin. Çünkü bu videolar, iş ve günlük hayatınızda sorunlarla baş etmenin en net yollarından bir tanesidir. Hayata daha pozitif bakarak, kişisel gelişim videolarıyla geleceğe bir adım atabilirsiniz. Youtube’de yer alan sosyal medya hesaplarını da takip ederek, bu konuda daha fazla bilgiler edinebilirsiniz. Youtube’de yer alan kanallar, sizlere bu anlamda öncülük edecek ve başarıya açılan kapıda sizlere yardımcı olacaktır. Youtube linkinden ilgili videoları takip edebilirsiniz.
 

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı