Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Mobil Dünyası WhatsApp'a Duygularınızı Aktarabileceğiniz 6 Çıkartma Paketi Geldi

Mobil Dünyası

Uzman Yazar

Yönetici
Administrator
Katılım
23 Nisan 2020
Mesajlar
103
Tepki Puanı
95
Puanı
13
Yaş
46
Konum
Turkey
Web
uzmanyazar.net
Eğitim
Lise
İlgi Alanı
Java
Cinsiyet
Takım
lIr3ry
Medeni
DisPVx
WhatsApp, Android ve iOS kullanıcıları için hazırladığı 6 yeni çıkartma paketini kullanıcıların hizmetine sundu. Farklı temalara sahip çıkartma paketleri kullanıcıların duygularını farklı bir şekilde aktarmalarını sağlarken, bu özellikten faydalanmak için ufak tefek indirmeler yapılması gerekiyor.

Dün sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni bir özelliğin geleceğinden bahsedilmişti. Bugünse yine WhatsApp'la ilgili bir yenilikten bahsedeceğiz. Ancak kullanıcılar, bugün bahsedeceğimiz yeniliği beklemek zorunda değiller. WhatsApp, aldığı sürpriz bir kararla kullanıcılar için yeni çıkartma paketleri yayınlamış durumda.
WhatsApp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalara göre hem Android hem de iOS ekosistemindeki kullanıcılar, 6 yeni çıkartma paketini an itibarıyla kullanmaya başlayabilirler. WhatsApp Çıkartma Mağazası'na eklenen yeni paketler, kullanıcıların duygularını daha farklı bir şekilde aktarabilmesini sağlıyor. Peki bu çıkartma paketlerinde ne gibi ifadeler bulunuyor?

İşte WhatsApp'a eklenen yeni çıkartma paketleri​


İşte WhatsApp'a eklenen yeni çıkartma paketleri

WhatsApp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalara göre uygulamaya eklenen çıkartma paketleri; "Betakkuma 2", "Realistic Rabbit", "Woman Cactus", "A Burdensome Pigeon Named Eagle", "Square Cheese’s Daily Life" ve "Egg And Chup" olarak isimlendiriliyor. Bu etiket paketleri, kendilerine has özelliklerle geliyorlar. Örneğin Betakkuma 2'de dans eden bir ayıyı, Woman Cactus'te ise kaktüs şeklinde bir elbisenin içine girmiş bir kadını görüyoruz.

Az önce de belirtmiş olduğumuz gibi WhatsApp, hem yukarıda hem de aşağıda paylaşacağımız çıkartma paketlerini Android ve iOS ekosistemi için yayınlamış durumda. Ancak dağıtım sürecinde sorun yaşanabileceğinden bahseden WhatsApp yetkilileri, kullanıcıların gün içerisinde birkaç kez kontrol etmeleri gerektiğini, saatler içerisinde tüm yeni çıkartma paketlerinin indirilebilir olacağını ifade ediyor.
 
Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı