Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım UV Baskı Makine Satışı


zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
87
Tepki Puanı
20
Puanı
8
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: MEJET

Site Adresi :

Site İçeriği & Amacı :

UV baskı, tüm baskı modellerine kıyasla, aralarında en dayanıklı olan baskı modelidir. Diğer baskı türlerinden olmayan UV baskı, en küçük boyuttaki boya taneciğini yapılacak ürünün üstüne işler ve boyalarının ürüne işlendiği anda ultraviyole ışınlar ile boya kurutulmaya başlar. Bu işlem de ortalama 1 saniye sürmektedir. Geçmiş yıllarda baskı yaptırmak isteyen insanlar, küçük bir baskı işi ile çok zaman kaybederdi. UV baskı sayesinde, insanlar hem kaliteli baskı hem de zaman kaybı konusunda çözümlere ulaştı. Normal baskı ile UV baskıyı karşılaştıracak olursak, UV baskı normal baskılara kıyasla çok daha kaliteli, canlı renk, solmayan, tam renk veren baskı modelidir. UV baskı, mürekkebin yüzeye püskürdüğü gibi ışınlarla kısa sürede kurumasıdır. UV baskı makinesi özel üretilir ve özel yazıcılar kullanılır. Geleneksel baskı yönteminde solvent adı verilen mürekkep ile hazırlanan bir baskı türüdür. Geleneksel baskı yöntemi ile yapılan işlemlerde kullanılan mürekkep çevreye büyük zararlar verebilir.

Uyum sağlayan tüm yüzeylerde, UV baskı makinesini kullanabilirsiniz. Ayrıca dijital baskı makinesi cihazları da tercih edilmektedir. Günümüzün teknolojisi ile UV baskı makinelerinde teknoloji çok gelişmiş, birçok alanda yenilikler yapılmıştır. Dijital baskı avantajlı bir yöntem olarak görülmeye başlanmıştır. Bu yüzden çok tercih edilen UV baskı makineleri, dijital baskının olmazsa olmazıdır. Hangi yüzeylerde UV baskı makinesini kullanabiliriz? Ahşap yüzeyde kullanılabilir. Cam yüzeyde kullanılabilir. Etiket yüzeyinde kullanılabilir. Seramik, taş ve pleksi yüzey çeşitlerinde kullanılabilir. Bu cihazların yanında etiket baskı makinesi cihazları da tercih edilmektedir. Son olarak telefon, TV gibi elektronik eşyaların yüzeylerinde kullanılabilir. UV baskı makinesinin en önemli faydalarından biri doğaya zarar vermemesidir. Buharlaşma olmadığı için doğaya veya çalışma ortamına zehirli gaz yayılması yapmaz. Bu sayede UV mürekkebi çevre dostu bir üretimdir. Birçok faydayı bir araya getiren UV baskı makinesi, geleneksel makinelere kıyasla daha çok tercih edilmektedir. Sizde tüm bu cihazlar ve plotter cihazları için hemen bizimle iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı