Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Haberler Süleyman Soylu'dan Hadi ve Süleyman Özışık Hakkında Suç Duyurusu

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Süleyman Soylu'dan Hadi ve Süleyman Özışık hakkında suç duyurusu Örgüte bilerek ve isteyerek y...jpg

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kendisiyle Sedat Peker arasında arabulucu olduğu iddia edilen Hadi ve Süleyman Işık hakkında örgüt suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazeteciler Hadi ve Süleyman Özışık hakkında "hakaret", "iftira" ve "örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım"dan suç duyurusunda bulundu.

Soylu'nun avukatı Uğur Kızılca'nın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede, organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında daha önce suç duyurusunda bulunulduğu, Peker'in iş birliğinde olduğu kişilerin tespit edilmesinin istendiği hatırlatıldı.

Peker'in 18 Mayıs'ta sosyal medya hesabından, başlatılan soruşturmaları sulandırma, kamuoyunda kendi lehine algı oluşturma çabasıyla Hadi Özışık ile yaptığı telefon görüşmesine ilişkin 2 video yayınladığı anlatılan dilekçede, şüphelinin görüntüleri, Soylu tarafından sözde aracı gönderildiği iddiasını ispatlamak için yayımladığını ifade ettiği bildirildi.

Dilekçede şöyle denildi:

ŞÜPHELİLER ACİZ: Ancak videonun içeriğinden müvekkilimin bu görüşmenin gerçekleştirildiğinden, görüşmede geçen olaylardan bilgisinin olmadığı çok net bir şekilde anlaşılmaktadır. Diğer yandan bu görüşme aslında şüphelilerin acizliğini, müvekkilime yönelik kumpaslarını da net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

HADİ ÖZIŞIK YÖNLENDİRME YAPTI: Müvekkilimin video içeriğinde kendisiyle görüşmeye geldiği iddia olunan Süleyman Özışık ile 20 Haziran 2020'den bu yana görüşmesi olmamıştır. Hadi Özışık'tan da bu yönde bir talepte bulunmamıştır. Ancak buna rağmen videoda Hadi Özışık'ın müvekkilimin ismini, tanışıklığını kullandığı, video içeriğiyle ilgili yönlendirmeler yaptığı görülmektedir.

HADİ ÖZIŞIK'IN ÖZRÜ YETMEZ: Yine video içeriği incelendiğinde bu videoların önce bundan yararlanacak olan terör örgütleri mensuplarına, bunlarla iş birliği halinde olan bazı siyasilere ve firari şüpheliyle iş birliği halinde olan kişilere servis edildiği anlaşılmaktadır.

İş bu dilekçenin hazırlanması sırasında şüpheli Hadi Özışık müvekkilimin bilgisinin olmadığını, müvekkilimin isminin kullanıldığını kabul eden bir özür beyanı yayımlamıştır. Ancak bu özür beyanı şüpheli hakkında iddia ettiğimiz suçtan kurtulması için yeterli bir sebep değildir.

CoshMosH

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Açıktan başkan
İlgi Alanı
Genel sprictler
Ben size şu kadarını söylüyüm.. Sedat peker melek gibi gösteriliyor söyledikleri doğru adam haklıdır profagandası aldı başını gitti... Adam ülkemiz için iyi şeyler söylemiyor ... siz sanıyorsunuz'ki partilerin partinin açıklarını söylüyor... Sedat peker bu ülkeye gelip yargılanacak ve tekrardan içeriye alınacak.. Sedat peker çamur at izi kalsın yapıyor... Madem bunlar doğruydu içeriye alınacağını anlamadan önce yurt dışına kaçmadan önce neden açıklamadın ? Millet bunu sormaz .. nerede akp karalaması hemen üstüne düşer... ah güzel insanım benim..

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Yurtdışına git diyen kim :) ve seni tekrar geri çağıracaz diyen kim :) ayrıca sedat pekeri yargılayabilecek savcı varmı türkiyede hangi savcı cesaret edip bu adamı yargılayabilir anayasayı yalayıp yutmuş savcılara youtube kanalından görevinizi nasıl yapacaksınız diye ders veren adam.

ayrıca hukukçular 24 gün boyunca harekete geçemediler taki tayyip erdoğan devreye girene kadar herkez sus pus :) bu saatten sonra adam gelecek içerde yatacak nerde fetö niye getirilemiyor darbe yapan hain pensilvanyada krallar gibi yaşıyor ama nedense kimsenin kılı kıpırtamıyor sedat peker için gelecek buraya yargılanacak içeri girecek diyon düşündürücü

sedat pekerin yargılanması için önce berat albayrak, süleyman soylu, mehmet ağar, tolga ağar bu isimlerin yargılanması lazım sonra tayyip erdoğanın etrafını örümcek ağ gibi sarmış olanlar. sen hangi haber kanallarını izliyon bilmiyorum ama ahaberi izliyorsan yalan haber yapıyor bunuda peşinen söyleyim. ahaberin yalanını TRT haber geçmişte yayınlamıştı..

CoshMosH

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Açıktan başkan
İlgi Alanı
Genel sprictler
sedat pekerin yargılanması için önce berat albayrak, süleyman soylu, mehmet ağar, tolga ağar bu isimlerin yargılanması lazım sonra tayyip erdoğanın etrafını örümcek ağ gibi sarmış olanlar.
bunların olması için.. idda edeninde burada olması lazım.. her idda sahibinin sözüyle birileri yargılansa uzaktan eğitim gibi bu ülkede hukuk diye birşey kalmaz.. hukukun getirisi ve götürüsü var ... biz şuan götürüsünden açık veriyoruzda bu gündemlere maruz kalıyoruz.. hangi ülke birisi hakkında başka ülkeden idda name gibi sözler söyleyince yargılanıyor örneği yok bunun... önce sedat pekerin ülkeye getirilmesi yargılanması lazım..

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Süleyman Soylu, tarafından bir mafya pisliği olarak suçlanan Sedat Peker Kimdir kısaca videoya göz atalım :)

Sedat Peker'in Burda olması demek cezaevine girmesi demektir, cezaevine girmesi demek susturulması yani öldürülmesi demektir. hangi aptal gelipde süleyman soylu,nun atadığı savcılara polislere teslim olur ?

hadi diyelim türkiyeye geldi veya getirildi, yargılanırsa herşeyi konuşur ozaman ortada ak parti kalmaz, bu yüzden yargılayamazlar o konuşursa ak parti çöker, bunuda riske alıp konuşturmaz içerde yatırırlar yemeğine suyuna zehir katarlar kalp krizi geçirdi deyip öldü derler. ölüsü birşeyi değiştirmez, ancak dirisi sistematik bir yapıyı değiştirirmi onuda ilerde hep beraber görecez..

en önemliside, birgün soylu çıkıp ben cumhurbaşkanı olacağım derse hiç şaşırma.. hatırlatırlar düne kadar tayyip erdoğana ağır hakaretler ettiği yılları.

evet ortada bir sürü iddialar var ancak hiç birinin hakkında soruşturma açılmıyor. Hani nerde mehmet ağar veya oğlu tolga ağar yargılanıyormu ? kimse bunların hakkında konuşmuyor konuşamıyor konuşan olursa hemen susturuyorlar veya içeri attırıyorlar.

cakici-agar-alan-eken.jpg

mehmet ağar ne diyor, biz burda olmasak mafya gelir çöker, peki o karadeki çakıcı kim mafyamı ? hayırsever iş adamı mı ? ha bu arada, çakıcı demişken, çakıcı neden kıbrısa gitti veya gönderildi, hiç onun hakkında haber yapılmıyor, yarın birgün çakıcıda sedat peker gibi videolar hazırlayıp devlet görevli'lerinin aleyhine konuşmalar yaparmı ? düşündürücü.

adalet diyorsun yargı diyorsun türkiyede adil bir adalet adil bir yargı olsaydı berat albayak'da yargılanırdı. kendisi demedimi ben cemaatin okulunda okudum ama burslu okumadım, oldu birde burslu okuyaydın, şaka gibi ya, evet burslu okuyanlar var onlar hain fetöcü oluyor, senin paran var burs almadan okudun sen temiz ve adil insansın :)

ne güzel dünya be, paran yoksa gariban, işsiz hapishane köşelerinde sürünürsün, paran varsa berat albayrak gibi özgürsün, sonrada adalet var yargı var, adalet ve yargı kimler için var, berat ve ağar gibilerini koruyup kollayıp besleyenler içinmi, yoksa garibanları susturup içeri attırmak içinmi var ?

CoshMosH

Kayıtlı Kullanıcı
Puanı
3
Eğitim
Açıktan başkan
İlgi Alanı
Genel sprictler
abi sen devlet ile suç örgütünü ayırt edemiyorsun bence... bir yanda saydığın isimler devlet görevlileri iktidar içinde olanlar .. bir yandakide suç örgütü kendisini melek gibi göstermeye çalışıp göz boyayarak meşrulaştırılmaya çalışan suç örgütü... attığın video'yu iyi analiz ettiğine eminmisin sen.. ilk yüklendiğinde izlediğim video zaten ..
bu olay iktidarın fetoyla ortaklığının bozulup patlaması gibi oldu aynı şey.. ama devlet içindeki adamların yargılanması farklı suç örgütünün yargılanması farklı aynı şey değil... bak yakın zamanda bu sedat peker olayı açığa kavuşcak patlıycak olaylar.. ozaman sedat pekerciler ne diyecek merak ediyorum... şuan konuşulan ağız muhalif ağız burda objektif değil kusura bakma :D

Monarch

Yönetici
System Admin
Puanı
2
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
sen benim yazılarımı idrak edemiyorsun sanırım, hatırlatayım olan garibana olacak, kişisel çatışmalar yüzünden devletimin itibarı yıpranıyor yıprandıda zaten, devletimin makanına saygımız var, o makam süleyman soylunun makamı değil, orası benim :) yani milletin makamı, süleyman soylu beni temsil ediyor orda :)

"bu olay iktidarın fetoyla ortaklığının bozulup patlaması gibi oldu aynı şey.."

bu olayı Fetö ile kıyaslayamassın fetö devleti ele geçirmek için siyasetin içine sızdırılmış casus. ve geçmişini bilmiyordular bilmedikleri için kandırıldık inandırıldık denildi doğrumu ?

sedat pekere gelince bu adamın, suç örgütü olduğunu biliyorsun geçmişinide biliyorsun ve bunları bile bile bu adamı koruyup kolladın çakarlı araçlar polis özel korumalar tahsis ettin doğrumu ? şimdi buna ne diyelim "PARDON"mu ? yoksa kandırıldık inandırıldıkmı diyecez, Geçmişini bilmediğimiz Fetö için bunu yaşadık gördük sedat peker içindemi aynı olacak ?

yarın biri çıkar içişleri bakanlığına gelir, her gelen gidenin açıklarını anlatıyor aynı süleyman soylu gibi :)

Şunu hiç bir zaman unutma:
"Aslolan Devlet'tir" kişiler gelip geçidir..

Uzman Yazar Reklam Alani

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası