Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Şiir Kitabı Çıkarmak

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
122
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: Platanus Kitap

Site Adresi:

Açıklama:

Şiir kitabı çıkarmak isteyen şair ve yazarlar, tecrübeli yayınevleri aramaktadır. Genel olarak, bu site üzerinde yer alan hizmetler, şairlerin dikkatini çekecektir. Çünkü ekonomik çözümler ile yapılan baskılar her zaman ulaşılabilir fiyatlarda olmaktadır. Bunun yanı sıra, göz alıcı kitap kapakları ve profesyonel kitap tasarımları da verilen hizmetler arasındadır. Şair ya da yazarların yayın sürecinin her anında tecrübeli personeller yer almaktadır. Yayınevi kitap bastırma işlemi yapmak isteyen şair ve yazarlar, her zaman güvenebilecekleri hizmetler almayı isterler. Bu anlamda, siteden alacağınız profesyonel editörlük hizmetleriyle kitaplarınız son halini alacaktır. Bunun yanı sıra, satış ve dağıtım alanında da yayınevinin hizmetleri, son derece kapsamlıdır.

Kitap çıkarma işlemiyle adını duyurmuş olan bu site, ünlü yazar ve şairlerin kitaplarının çıkması için onlara yardımcı olmaktadır. Sitede yer alan ekonomik paket seçenekleri sayesinde, kitap basma ücreti minimal oranlara çekilir. Şiir kitaplarının yanı sıra, akademik yayınlar, yayın paketleri, İngilizce ve Türkçe kitap bölümleri, profesyonel paket hizmetleri ve akademik paketler de sitede yer alan diğer hizmetler arasındadır. Bu hizmetleri talep eden şair ve yazarlar için diledikleri şekilde baskı işlemi yapılır. Basım işleminin başından sonuna kadar yayın ekibi profesyonel hizmetleriyle yazarların yanında olur. Bu nedenle, basım işlemi, son halini alırken, kalite kokan işlere imza atılmış olur.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı