Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Oppo Sen Ne Yaptın? Bunu Kimse Beklemiyordu!

Monarch

Yönetici
System Admin
Katılım
20 Nisan 2020
Mesajlar
87
Tepki Puanı
95
Puanı
2
Konum
Turkey
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java


Sadece Çin'in değil, dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Oppo, nihayet Türkiye'de ürettiği ilk modelini görücüye çıkardı. Bilindiği üzere Oppo Türkiye'de üretim için fabrika kuracağını açıklayan ilk isim olmuştu. Sonrasında Samsung, Vivo, TCL ve Xiaomi gibi isimler de Türkiye'de üretim yapmak için kolları sıvadı.

Oppo'nun merakla beklenen ilk yerli üretim modeli geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı. Biz de fırsattan istifade bu telefonu inceledik. Yurt dışında 150 euro gibi bir fiyatla satılan telefon ülkemizde ise 2600 - 2700 TL civarında bir etikete sahip. Peki bu telefon bu etikete gerçekten değiyor mu? Bu sorunun yanıtını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.


Dürüst olalım. Bu devirde böyle bir Telefon için bu kadar absürt bir etiket bizleri hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü dediler ki Türkiye'de üretilen telefonlar yüzde 30 daha ucuz olacak. Zaten bu teknik donanıma sahip bir telefon için ödediğimiz ücret üç aşağı, beş yukarı bu kadardı.

Dolayısıyla biz indirim adına pek birşey göremedik. Peki sizin konu hakkındaki yorumunuz nedir? Lütfen yorum yapmadan önce videoya da bir göz atın. Çünkü telefonda o kadar geri kalmış teknolojiler var ki biz bile çok şaşırdık. Bunu yapan başka bir isim olsa belki bu kadar şaşırmazdık. Fakat söz konusu Oppo olunca.
 
Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı