Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Online Kuru Temizleme Hizmetleri

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
122
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Url
https://www.dryservice.com.tr/
Site Title
Online Kuru Temizleme Hizmetleri
Kuru temizleme hizmetleri, çoğu kişi tarafından zaman zaman talep edilmektedir. Çünkü özel günler için satın alınan giysilerin normal bir yıkama işlemiyle temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Normal temizleme ile yapılacak olan abiye, takım elbise ve benzeri giysilerin formu bozulacaktır. Kuru temizleme işlemleri, takım elbise, gelinlik, nişanlık, özel giysiler, ayakkabılar ve benzeri ürünler için geçerlidir. Ürünlerin ve giysilerin formu bozulmadan kuru temizlemeyle steril bir hale gelebilir. Bu çalışmaların yanı sıra, halı yıkama adına da çeşitli hizmetler alabilmeniz mümkündür. Halı yıkama işlemi yapan çalışanlar, halılarınızın yapısına uygun bir işçilikle çalışmalarını sürdürür. Örneğin, ipek, yün ve benzeri halı modelleri için titiz bir işçilik kullanılır.

Çoğu kadının özenerek kullandığı perdeler de yıkaması zor olabilen ev tekstil ürünlerinden bir tanesidir. Siteden perde yıkama adına da hizmet alabilmeniz mümkündür. Yıkaması zor olan stor, tül ve benzeri formlardaki perde modelleri için uygun çalışmalar gerçekleştirilir. Temizlik adına farklı tip hizmetleri site üzerinde bulabilirsiniz. Bu çalışmalar arasında; kuru temizleme, perde yıkama, elyaf yorgan kuru temizlemesi, ütüleme işlemleri, lostra, terzilik işlemleri, kurumsal hizmetler yer alır. Online olarak alabileceğiniz hizmetler, kapınızdan ürün alımıyla başlar ve profesyonel temizlik ile son bulur. Ardından temizlenen ürünler adresinize kısa sürede teslim olur.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı