Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Monarch

Yönetici
System Admin
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
86
Tepki Puanı
93
Puanı
2
Konum
Turkey
Web
www.startr.org
Eğitim
Üniversite
İlgi Alanı
Java
Windows-11.jpg

Windows 11 sürümünün 24 Haziran 2021'de 11:00 ET'de olması planlanıyor, bu da 8:00 AM PT veya 20:30 PM IST anlamına geliyor. Neredeyse herkesin merak ettiği, Windows 11 ne zaman çıkacak” sorusu. Microsoft'un 29 Temmuz 2015'te en son Windows 10 işletim sistemini piyasaya sürmesinden bu yana neredeyse beş yıl geçti. Beş yıllık bir süre içinde Microsoft, her biri büyüyen teknolojileri telafi etmek için yeni iyileştirmelere sahip 12 Windows 10 sürümü yayınladı.

2015 yılında Microsoft, Windows 10'dan sonra başka bir işletim sistemi üretmediğini iddia eden manşetlerde bulundu. Sonunda, beş yıl sonra Microsoft, Windows 11'in çıkış tarihini 24 Haziran'da saat 11:00 ET'de açıkladığında nihayet sona erdi. İşletim sistemi, Windows 10'daki Google güncelleme merkezi aracılığıyla kullanılabilir olacaktır. Burada Microsoft Windows 11 güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı