Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Güvenilir Hurdacı Firması

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
155
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
32
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: Hurdacı - Güven Metal Hurda - Hurdacı Firması - En Yakın Hurdacı

Site Adresi :

Site İçeriği & Amacı :

Hurdacılık mesleği her ne kadar kişilerin mahallelerde gezerek hurda toplayarak yapıldığı sanılsa da toplanan tüm hurdalar hurdacı firmasında bir araya getirilmektedir. Hurdacılar topladıkları hurda ve atıkları bir firmaya satarak ücret almaktadır. Genellikle küçük işler yapıldığı gibi büyük işler de yapılabilmektedir. Bir inşaat yıkımı sırasında hurdacı firması ile anlaşılarak bina içerisindeki hurdaların maddiyata dönüştürmek mümkündür. İnşaat yapımı sırasında bireyler hurdacı firmasına başvurarak anlaşma yapabilmektedir. Böylelikle firmanın göndermiş olduğu hurdacılar bina içerisindeki Demir ve hurda gibi ürünleri alarak belli bir ücret karşılığında ödeme yapmaktadır. Hurda ve hurda fiyatları için bir firma arayışındaysanız en kaliteli ve güvenilir adrestesiniz.

Demir, alüminyum, beyaz eşya, kablo gibi tüm hurda ürünlerini yüksek fiyat karşılığında almaktayız. Ayrıca tecrübeli hurdacı ekibimiz de bulunmaktadır. Büyük işlerde tecrübeli hurdacı ekibimiz ile birlikte söküm hizmeti vermekteyiz. Hurda malzemelerini alarak geri dönüşüm sektöründe kullanmaktayız. Ayrıca 7/24 hurda alanında destek sağlamaktayız. Sitemizi inceleyerek hurdacılık firmamız hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca iletişime geçildiği takdirde ekip arkadaşlarımız kapınıza kadar gelerek nakit ödemeyle hurda alımları yapmaktadır. Akıllara gelebilecek her çeşit hurda malzemelerini güncel fiyat ile kapınızdan almaktayız. Büyük ve küçük demeden tüm hurda alımlarını yapmaktayız. Hurdalar alınarak geri dönüşüm ile tekrardan doğaya kazandırmaktayız. Ayrıca ister kilo ister büyük hurdalarda da kapınıza kadar gelerek hizmet sağlamaktayız.
 

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı