Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Gittigidiyor İndirim Kodu Sitesi

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
122
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Url
https://www.kupondi.com
Site Title
Gittigidiyor İndirim Kodu Sitesi
Gittigidiyor indirim kodu farklı oranlarda sunulan kampanyalardan bir tanesidir. Site üzerinde Gittigidiyor’da kullanabileceğiniz farklı kupon içerikleri yer alır. Seçenekler arasında; %70’e varan ev tekstil kuponları, 25 TL sonbahara özel kuponlar ve benzeri içerikler yer alır. Bunun yanı sıra 100 TL ve üzeri alışverişlerde de kullanabileceğiniz Gittigidiyor kuponlarına da yer verilmiştir. Bu kuponları kullanarak, farklı tip ürünleri normal fiyatından daha uygun bir orana satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Çiçek Sepeti indirim kodu da sitenin sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Çiçek sepeti, büyük bir hediye sitesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Bu yönde 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz kuponların yanı sıra, alışverişlerinizde harcadıkça kazanacağınız kupon seçenekleri yer alır.

Ülkemizde hizmet veren büyük alışveriş sitelerinden bir tanesi de Trendyol’dur. Trendyol indirim kodu ile bu site üzerinden her ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu sitede, %50 net indirim kampanyaları, 100 TL ve üzeri alışverişler için sunulan kuponlardan faydalanabilirsiniz. Kodu açarak, aktifleştirdikten sonra, hangi üründe kullanacağınız konusunda detayları kontrol edebilirsiniz. Örneğin, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde, Trendyol’da 50 TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Bu kodu ise her üründe kullanabilme şansına sahipsiniz. Mango markası için de site üzerinde bulabileceğiniz indirim kuponları bulunmaktadır. Genel olarak, siteyi ziyaret ederek çeşitli indirim kodlarından yararlanabilirsiniz.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı