Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ev Aksesuar Ürünleri Satışı

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
122
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: Dekorasyon, Sofra ve Mutfak Ürünleri Mağazası

Site Adresi :

Site İçeriği & Amacı :

Modern salon aksesuarları, özel işçilikler kullanılarak imal edilen dekoratif ürünlerdir. Salonda kullanabileceğiniz bu aksesuarları, evin farklı bölümlerinde de ev eşyalarınızla kombin yapabilirsiniz. Modern çizgiler katılarak imal edilen salon aksesuarları, salonunuzdaki klasik, spor ve benzeri şıklıkları yakalayabilmenize yardımcı olur. Salon aksesuarlarındaki, modernliğin yakalanabilmesi için inovatif teknolojilerden de yararlanılır. Salon aksesuarları konusunda tecrübeli olan bu site, son derece başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Ürün seçenekleri arasında yer alan salon aksesuarları, eski tarz tasarımlarla da imal edilir. Nostaljik dokunuşlar katılarak tasarlanan bu aksesuarlar, eskinin havasını salonunuzda hissetmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, eski ve yeninin harmanlandığı aksesuarlara da ürün yelpazesi içinde yer verilmiştir. Çeşitli aksesuar seçenekleri sayesinde, salonunuz başta olmak üzere evinizin farklı bölümlerinde de dilediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ev aksesuarları konusunda tecrübe kazanan bu site, ürettiği eşyaların kalitesiyle de ilk tercihler arasında yer almaktadır. Evinizdeki görünümü kendi tarzınızla bütünleştirmek ve farklı havalar katabilmek için sitede yer alan seçenekleri kontrol edebilirsiniz.

Ürün gamı içinde dekoratif ev aksesuarları da yer alır. Bu anlamda, dekoratif yönü yüksek objeler, vazolar, küpler, servis arabaları, saatler, aynalar ve tablolar örnek verilebilir. Aynı zamanda, gondol takımları, mumluklar, şamdanlar, aydınlatmalar, abajur ve çerçeveler de dekoratif ürün seçeneklerinden bir kaçıdır. Bu ürünlerin her biri marka imzası taşır. Bunun yanı sıra, farklı ev tarzlarına hitap eden üretimlere site üzerinde yer verilmektedir. Örneğin, özellikle ev hanımları tarafından sık sık tercih edilen konsol takımı modelleri, farklı materyaller, işçilikler ve görsellikleriyle her evin görünümüne hitap eder. Ev aksesuarlarını salonunuzun yanı sıra, evinizin diğer bölümlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sitede bir tek dekorasyonla ilgili değil, aynı zamanda mutfak, banyo, sunum ürünleri ve benzeri seçenekler de bulunur. Bu ürünler hem şık hem de günlük işlerinizde kullanacağınız özelliklere sahiptir. Örneğin, çay ve kahve fincanları, sunum tabakları, servis tabakları, kahvaltı takımları, fırın kapları ve benzeri ürünler, son derece şık ve işlevseldir.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı