Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Dini Site ve İslami Site Bilgileri

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
72
Tepki Puanı
17
Puanı
8
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: Dini Site ve İslami Site Bilgileri - Allah yolunda

Site Adresi :

Site İçeriği & Amacı :

Toplumumuzun inancına mensup olduğu İslam dini çok geniş bir coğrafyadır. Her kesimden insana insan olduğu için değer veren ve hak bildiklerinde her insana hitap eden bu hak din dünya üzerinde de hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. İslam dinine dair eski zamanlardan bugüne dek ulaşan hikayeler, bilgiler, hadisler vardır. İslam dinine inanan kişilerin bu bilgilere vakıf olmaları dinini savunabilmesi ve inancını sağlam tutabilmesi açısından çok önemlidir. İslami site olarak adlandırılan pek çok İslami platform internette yaygın olarak kullanılan ve insanların İslam dini hakkında farklı bilgilere erişimini sağlayan platformlardır. Bu platformlar sayesinde İslam dinine mensup olan veya olmayan her kesimden insan için açıklayıcı bilgiler, dualar, Peygamberimiz, Kuran ve namaz hakkında şeffaf bilgiler sunulmakta böylece insanların dine dair her türlü bilgiye erişimi sağlanmaktadır.

İslami sitelerden biri olarak kullanıcılarına farklı pek çok kategoride bilgi içeriği sunan Din Defteri duadan evliyalara kadar geniş bir kategoride bilgi havuzu sunmaktadır. Bilginin paylaşılması açısından önemli bir görev üstlenen sayesinde pek çok kullanıcı namaz, dualar, sureler, Kuran, peygamberimiz, Ashab-ı Kiram, cennet, cehennem, ilim, fıkıh, ihsan, tefekkür, iman, dini hikayeler, dini bilgiler gibi konularda bilgi sahibi olmakta hem kendilerine hem de çevrelerine fayda sağlamaktadırlar. İslam dini hakkında detaylı bilgi erişimi ve merak ettiğiniz daha pek konu için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı