Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Bursa İngilizce Kursu Önerileri

zeynepsahinturk

Seo Uzmanı
Katılım
10 Mayıs 2021
Mesajlar
122
Tepki Puanı
20
Puanı
18
Yaş
31
Konum
Bilecik
Eğitim
Lisans
İlgi Alanı
Tasarım, Moda
Cinsiyet
Medeni
wcPQ7a
Site Adı: American VIP | Language Schools

Site Adresi :

Site İçeriği & Amacı :

Bursa İngilizce kursu hizmetleri, kusursuz ve tescilli eğitim sistemiyle başarılı işler çıkarmaktadır. Kursun sunduğu hizmetlerden biri de kurstaki öğrencilerin kullanabileceği uygulamalar ile en iyi yabancı dil eğitimi çalışmaları yapılır. Ülkemizde ise bu sistem ilk kez uygulanmıştır. Öğrenciler kursta yapılan derslerden sınırsız bir şekilde yararlanabilmektedir. Bir kez Bursa dil kursu kaydı yaptıran öğrenciler, kendi seviyesine uygun olan tüm derslere istediği zaman katılabilmektedir. Eğitimler arasında son derece kapsamlı hizmetler yer alır. Bu ders hizmetleri arasında; American VIP uygulaması, American VIP online, American VIP Mykelime ve benzeri yer alır. Bu çalışmalar, son derece sağlam altyapılı uygulamalar ile verilen hizmetlerdir.

Bursa dil merkezi hizmeti alarak, esnek ders programlarından yararlanabilirsiniz. Çünkü öğrenciler her konuyu aynı haftada 10 tekrardan fazla dinleyebilir. Aynı zamanda, bu işlem için kayıt ücreti yanı sıra, ekstra bir ödeme de yapmıyorsunuz. Yalnızca American VIP uygulamasından randevu oluşturabiliyorsunuz. Dolayısıyla genel olarak Bursa İngilizce kursu fiyatları arasında, en uygun oranlarda hizmet veren site olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan çalışmalar, öğrencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra, sonuç odaklı olarak planlanan eğitim modelleri vardır. Kurslarda kendinize özel eğitimler tercih edebiliyorsunuz. Bu dersleri ise her bir öğrenci, kendilerine verilen hesaplardan takip edebilirler.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Benzer konular

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı