Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

UzmanYazar Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 📨

Uzmanazar | kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Mobil Dünyası 17 Yaşındaki Türk Geliştiricinin 70 Ülkede Yayınlanan Mobil Uygulaması: Getpad

Mobil Dünyası

Uzman Yazar

Yönetici
Administrator
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
103
Tepki Puanı
95
Puanı
13
Yaş
45
Konum
Turkey
Web
uzmanyazar.net
Eğitim
Lise
İlgi Alanı
Java
Cinsiyet
Takım
lIr3ry
Medeni
DisPVx
Cihan Alp Aygün isimli 17 yaşındaki Türk girişimcinin uygulaması Getpad 70 ülkede yayınlanan muazzam bir sosyal ağ uygulaması haline geldi. Yeni nesil yazarlık uygulaması olan Getpad, kendi blog makalelerinizi ve düşüncelerinizi yazmanıza olanak sağlıyor.

İnternette yer alan birçok blog ve kitap yayınlama sitesinin yanında son 1 senede oldukça ilgi görmeye başlayan Getpad, 17 yaşında bir Türk girişimcinin eseri. Mobil geliştirici Cihan Alp Aygün tarafından ortaya çıkarılan Getpad, şimdiden 70 ülkede yayınlanmayı başardı.
Binlerce yazarın yer aldığı platformda 50.000+ blog ve 50.000+ düşünce paylaşımı yapıldı. Özellikle gençlerin tercih ettiği Getpad’de herkes özgürce düşüncelerini paylaşabiliyor. Günümüzde tüm dünyada insanların kitap ve makale okuma oranları düşerken Getpad bu algıyı da kırmış durumda. Türkiye’de 15-45 yaş arası kullanıcısı bulunan platformda, okuma ortalaması 9 dakika 28 saniyeyi buluyor. Bu, Türkiye’de okumaya ayrılan sürenin tam 9 katı. Keza Türkiye’de okumaya ayrılan süre 1 dakikayken, Türkiye Getpad’de daha fazla okuyor.

Cihan Alp Aygün, uygulamayı satması için 350.000 TL teklif almış​


17 Yaşındaki Türk Geliştiricinin 70 Ülkede Yayınlanan Mobil Uygulaması: Getpad

Geçtiğimiz yıldan bu yana büyüyen Getpad’i bir girişimci satın almak için 350.000 TL teklif etmiş ancak Cihan Alp Aygün uygulamayı satmayı reddetmiş. Ayrıca şu anda Aygün uygulama içi yeni bir gelir modellemesi üzerine çalışıyor. 1 hafta içinde yayına alınacak yeni gelir modeliyle birçok yazar yeni özelliklere sahip olacak.

Ortalama günde 30.000 yazı görüntülenmesi alan Getpad’e her gün katılım devam ediyor. Şu anda sadece Android üzerinden yayınlanan uygulama umuyoruz ki kısa süre içinde Apple’da da indirilebilir olur.
Sizler de Cihan Alp Aygün gibi uygulama geliştiriyorsanız bize bildirmekten lütfen çekinmeyin. Genç geliştiriciler uygulamaları hakkında bize bilgi verebilir hatta uygulamalarının Uzmanyazar.NeT Sitemizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar

Uzman Yazar Reklam Alani

Skype

Uzman Yazar Destek

StarTR

İnteraktif Siteler

Uzman Yazar

Resmi İnstagram Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Youtube Kanalı

Uzman Yazar

Resmi Facebook Sayfası

Uzman Yazar

Resmi Twitter Sayfası

Google

Uzman Yazar Archive

Uzman Yazar

WhatsApp Destek Hattı